Novinky: Nově posíláme zboží na Slovensko. Aktivovali jsme hlídacího psa, odteď vám žádný nůž neuteče!

Zavírací damascenské nože

    Pochválen buď ten, kdo se jednou rozhodl že lovecké nože s pevnou čepelí neřeší všechny aktuální potřeby vlastníka a rozhodl se, že čepel schová. Zřejmě to byl moment, kdy vznikly zavírací nože. Samozřejmě k tomu aby takové dílo vzniklo musela být zručnost a inženýrský um nožířů na patřičné úrovni. Aby zavírací nůž správně fungoval, je nutné aby každý z dílů, ze kterých se nůž skládá do sebe přesně zapadal a mechanizmus byl značně odolný.

SVŮJ ZAVÍRÁK S SEBOU NA TOULKÁCH ŽIVOTEM 

    Každá konstrukce nožů má svoje klady a zápory. Kladem zavíracích nožů je jednoznačně diskrétnost a velké pohodlí při nošení na místech kde by tesák za opaskem o velikosti 45 cm vzbudil jisté rozpaky. Kdo fandí zavírákům mi jistě dá za pravdu v tom, že situace kdy nůž potřebujete, jsou velmi časté a naprosto nepředvídatelné. Občas se lidem stává, že nůž potřebují, ale ten svůj s pevnou čepelí nechali doma, protože se to prostě nehodilo. U zavíracího nože se vám to málo  kdy stane a proto rozhodně doporučují, ke svému loveckému damašku, si pořídit malého kámoše, který vás vždy doprovodí na toulkách životem.

700849

 
10000
1000111000010001
  • Damaškový zavírací nůž Morfeus značky Altai Kód: 853
    Damaškový zavírací nůž Morfeus značky Altai
    Momentálně nedostupné Značka: Altai Záruka: 2 roky

    Zavírací kapesní nůž s pevnou čepelí s rukojetí z kvalitního dřeva, značky Altai, model Morfeus. Dodává se včetně koženého pouzdra.

    8 264,46 Kč bez DPH 10 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.